Flobertka Detonics 6X9 GRIM (S) 84mm cal. 9mm Flobert
Code: GRIMKRelated products
Product detailed description
Additional parameters
| Category: | Flobert Weapons |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Energie udávaná výrobcem: | do 150 J |
| Ráže: | 9 mm Flobert à balle |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 6 |
| Délka hlavňového bloku: | 84 mm |
| Celková délka: | 154 mm |
| Celková výška: | 132 mm |
| Celková šířka: | 25,5 mm (27,5 mm ve střenkách) |
| Hmotnost: | 699 g |
| Výrobce: | DETONICS |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!







