Seznam střelnic

Tohle je vaše teritorium, tady si z vás nikdo střílet nebude! Naopak, právě tady dostanete veškerý prostor k zábavě a sportovnímu vydovádění. Ať už plánujete provětrat jakoukoli zbraň, budou zde na vás připraveni. Parádní zážitek ze střelby je samozřejmostí. K volnému využití jsme vytvořili stránku se seznamem střelnic, kde jsou nabízeny moderní střelnice všech druhů - kryté, polokryté a venkovní. Záleží už na vás, ve které z nich se cítíte líp a co preferujete. Tak nažhavte hlavně a doplňte zásobníky, jde se do akce!

13-1024x768

Střelnice Templář

www.strelnicetemplar.cz

Krytá střelnice o délce 25m nabízející střelbu z krátkých i dlouhých palných zbraní. Střelnice poskytuje i možnost střelby bez zbrojního průkazu. Pro zájemce nabízí přípravu na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti, která zahrnuje bezpečnou manipulaci se zbraní, bezpečné chování na střelnici, povely při střelbě a samotnou střelbu. 

 2 (2)

Střelnice Magnum

www.magnumpraha.cz

Střelnice MAGNUM Praha se nachází v přírodním terénu mezi obcemi Sedlec a Suchdol v Praze 6. Střelnice je polokrytá a v současné době má 14 střeleckých stavů na vzdálenost od 7 do 25 metrů s automatickým přibližovacím zařízením. Pro střelbu na 50 metrů je 8 střeleckých míst. Prostorné, 3 metry široké boxy jsou určeny vždy pro 2 střelce. Součástí střelnice je kromě kompletního sociálního zařízení i zahradní terasa a klubovna s občerstvením. V uzavřeném areálu střelnice je parkoviště pro 20 automobilů.

olesko

Střelnice Oleško

www.strelniceolesko.cz

Střelnice Oleško je venkovní komerční střelnice v blízkosti Prahy, na které se nacházejí tři nezávislá střeliště s proměnlivou dálkou střelby, určená pro střelbu ze střeleckých stanovišť umístěných v libovolném místě výstřelného prostoru, a to s omezením pistolových a puškových ráží od .22 do .50, a to včetně střelby samočinnými zbraněmi.

strelnice_walzel_50m_strelba

Střelnice Centrum Walzel

www.walzel.cz/strelnice

Nejmodernější komplex krytých střelnic ve střední Evropě s prodejnou zbraní. Možnosti střelby z krátkých i dlouhých zbraní. Projekční systém Hitcom, vyvinutý pro výcvik německých ozbrojených složek. Reálný trénink sebeobrany proti aktivnímu střelci.

ssk_combat_kladno

SSK Combat Kladno

www.combatkladnoppc1500.cz

Venkovní střelnice se nachází v krásném prostředí u obce Libušín nedaleko Kladna, pár minut od okraje Prahy. Na střelnici najdete tři prostorná střeliště, všechny s krytými stavy - pistolové 30m, a dvě pušková - 50 a 80m.