Vzhledem k množství objednávek se omlouváme za prodlevu v komunikaci. Děkujeme na Vaši důvěru a trpělivost. Kentaur

Seznam střelnic

Tohle je vaše teritorium, tady si z vás nikdo střílet nebude! Naopak, právě tady dostanete veškerý prostor k zábavě a sportovnímu vydovádění. Ať už plánujete provětrat jakoukoli zbraň, budou zde na vás připraveni. Parádní zážitek ze střelby je samozřejmostí. K volnému využití jsme vytvořili stránku se seznamem střelnic, kde jsou nabízeny moderní střelnice všech druhů - kryté, polokryté a venkovní. Záleží už na vás, ve které z nich se cítíte líp a co preferujete. Tak nažhavte hlavně a doplňte zásobníky, jde se do akce!

13-1024x768

Střelnice Templář

www.strelnicetemplar.cz

Krytá střelnice o délce 25m nabízející střelbu z krátkých i dlouhých palných zbraní. Střelnice poskytuje i možnost střelby bez zbrojního průkazu. Pro zájemce nabízí přípravu na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti, která zahrnuje bezpečnou manipulaci se zbraní, bezpečné chování na střelnici, povely při střelbě a samotnou střelbu. 

 2 (2)

Střelnice Magnum

www.magnumpraha.cz

Střelnice MAGNUM Praha se nachází v přírodním terénu mezi obcemi Sedlec a Suchdol v Praze 6. Střelnice je polokrytá a v současné době má 14 střeleckých stavů na vzdálenost od 7 do 25 metrů s automatickým přibližovacím zařízením. Pro střelbu na 50 metrů je 8 střeleckých míst. Prostorné, 3 metry široké boxy jsou určeny vždy pro 2 střelce. Součástí střelnice je kromě kompletního sociálního zařízení i zahradní terasa a klubovna s občerstvením. V uzavřeném areálu střelnice je parkoviště pro 20 automobilů.

olesko

Střelnice Oleško

www.strelniceolesko.cz

Střelnice Oleško je venkovní komerční střelnice v blízkosti Prahy, na které se nacházejí tři nezávislá střeliště s proměnlivou dálkou střelby, určená pro střelbu ze střeleckých stanovišť umístěných v libovolném místě výstřelného prostoru, a to s omezením pistolových a puškových ráží od .22 do .50, a to včetně střelby samočinnými zbraněmi.

strelnice_walzel_50m_strelba

Střelnice Centrum Walzel

www.walzel.cz/strelnice

Nejmodernější komplex krytých střelnic ve střední Evropě s prodejnou zbraní. Možnosti střelby z krátkých i dlouhých zbraní. Projekční systém Hitcom, vyvinutý pro výcvik německých ozbrojených složek. Reálný trénink sebeobrany proti aktivnímu střelci.

ssk_combat_kladno

SSK Combat Kladno

www.combatkladnoppc1500.cz

Venkovní střelnice se nachází v krásném prostředí u obce Libušín nedaleko Kladna, pár minut od okraje Prahy. Na střelnici najdete tři prostorná střeliště, všechny s krytými stavy - pistolové 30m, a dvě pušková - 50 a 80m.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login