Vrácení zboží do 14 dnů

Je nutné vrátit zboží v původním obalu?

Zboží se prosím snažte vracet vždy ve stavu, v jakém jste ho přebírali - úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté a pokud možno v originálním obalu. Spotřebitel totiž odpovídá za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než bylo nutné vzhledem k jeho povaze a vlastnosti.

Kdy dostanu své peníze zpět?

Platby se snažíme vždy vrátit v co nejkratším termínu, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy v případě, že nám bylo zboží vráceno. Při osobním vrácení zboží na naší pobočce Vám částku za zboží nejčastěji vyplatíme ihned na místě. Pro vrácení zboží je třeba vypsat "Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy", který najdete na tomto linku: Odstoupení od smlouvy

U nás přesně víte, co dostanete. Pokud byste přesto s dodaným zbožím nebyli spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit. Zboží můžete vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky. My Vám vrátíme peníze, nebo zboží vyměníme za jiný dle vašeho přání.

Mohu vrátit zboží bez udání důvodu?

Budeme však velmi rádi, když nám svůj důvod uvedete, protože nám záleží na spokojenosti našich zákazníků a chceme své služby a výrobky stále zlepšovat. Podrobné podmínky pro vrácení zboží najdete v našich Obchodních podmínkách. Pokud máte zboží zakoupené jako podnikatel nebo firma, vycházíme vstříc i v těchto situacích, o konkrétním případě rozhodneme vždy na základě posouzení výrobku.