Colt

Značka Colt založená v roce 1836 v USA, společnost Colt's Manufacturing Company se proslavila svými revolverovými zbraněmi, ale také vyrábí další druhy zbraní, jako například pušky a samopaly. Značka Colt byla spojena s mnoha slavnými osobnostmi, jako například s pistolníkem Wild Billem Hickokem a s legendou amerického divokého západu Buffalo Billem.

Mezi další modely revolverů Colt patří například Colt Diamondback, Colt Trooper, Colt King Cobra a Colt New Service. Společnost také vyrábí moderní samonabíjecí pistole, jako například Colt 1911, která je odvozena od legendární zbraně z první světové války.

V průběhu let se společnost Colt stala předním výrobcem zbraní pro americkou armádu a mnoho jiných armád po celém světě. Coltovy zbraně se také používají v mnoha filmech a televizních seriálech, což zvyšuje povědomí o značce a zvyšuje její popularitu.

Dnes Colt stále vyrábí revolverové zbraně, samonabíjecí pistole a další druhy zbraní. Společnost se stále drží svého závazku kvalitního zpracování a spolehlivosti svých výrobků a je stále velmi uznávanou značkou mezi střelci a sběrateli zbraní po celém světě.

 

 

Nejprodávanější

Cobra
27 990 Kč –7 %
Revolver Colt Cobra 2" cal .38 Special
Na objednávku u dodavatele
Kód: 25353
Původně: 27 990 Kč  (–7 %)
25 790 Kč
1 položek celkem
Cobra
27 990 Kč –7 %
Revolver Colt Cobra 2" cal .38 Special
Na objednávku u dodavatele
25 790 Kč

Revolver Colt Cobra je malý revolver určený pro skryté nošení, který byl poprvé představen v roce 1950. V roce 2017 byl tento revolver obnoven v nové verzi a je nyní k dispozici...

Kód: 25353