Daniel Defense DDM4 PDW SBR Cobalt cal. 300 Blackout

Kód: 02-088-04228-047
69 900 Kč 57 768,60 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Pokud sháníte zbraň která vás nenechá na holičkách v krizové situaci, jen velice těžko se vám bude hledat lepší volbu než Daniel Defense. A protože je DDM4 PDW jako na míru dělané pro obranu domova a střelbu v uzavřených prostorech, je právě tato spolehlivost rozhodně na místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehká, velice kompaktní, ale s pořádnou silou... to vše je zbraň PDW DDM4 od americké firmy Daniel Defense. Zbraň se prodává v ráži 300 AAC Blackout, která byla sestrojená právě pro užívání s extrémně krátkými hlavněmi a pro zbraně s tlumiči. Nenechte se ovšem zmást, při rozměrech 7,62 x 35 je tato ráže velice efektivní a může i na 300 metrů (účinný dostřel této ráže je uváděn někde kolem 450 metrů) dosahovat znatelně vyšší energie než obdobné střelivo 7,62 x 39.

Zbraně jako je tahle jsou velmi dobře ovladatelné, lehce manévrovatelné uvnitř budov a celkově jsou ideální pro CQB (boj v uzavřených prostorách). Co to znamená pro běžného uživatele? Je to ideální zbraň pro sebeobranu, pokud vás uprostřed noci vzbudí nezvaní hosté... nebo pokud chcete zbraň se kterou bude velká zábava na střelnici.

Horní i dolní rám jsou CNC obráběného hliníku 7075-T6 a na zbrani najdete všechny praktické drobnosti jako je rozšířená zásobníková šachta, rychloupínací QD poutko na popruh zbraně, oboustranné GRIP-N-RIP táhlo závěru a na horní části zbraně samozřejmě lištu pro instalaci optického zaměřovače. Předpažbí MFR XL 6.0 je opatřené montáží M-LOK, které si vybralo i velení speciálních sil USA SOCOM. Vy si díky němu můžete na zbraň připevnit třeba svítilnu, nebo laserový značkovač. Na předpažbí můžete samozřejmě namontovat i taktickou rukojeť, ale vzhledem k extrémně krátké hlavni, má zbraň už z továrny namontovaný "hand stop", aby při střelbě nesklouzla střelci ruka před hlaveň.

CO SE SKRÝVÁ POD POVRCHEM 

Za studena kovaná, chromovaná hlaveň potažená úpravou Mil-Spec Heavy Phosphate je extrémně odolná a certifikovaná i na střelivo HP/MPI. Při ultra kompaktní délce 7" (17.78 cm) zbraň snadno schováte i do batohu a díky stoupání vývrtu hlavně 1:7 zbraň nemá problémy se subsonickým i supersonickým střelivem. Ve předu má hlaveň závit (5/8-24) pro úsťové zařízení. Na tom je z továrny namontovaný lineární kompenzátor Daniel Defense Linear Compensator z 17-4 PH nerezové oceli a úpravou Salt Bath Nitride, který odvádí plyny od střelce. V případě, že budete chtít kompenzátor vyměnit třeba za tlumič, není problém ho ze zbraně odinstalovat.

O chod se stará DGI plynový systém s nízkoprofilovým  plynovým násadcem. Mil-Spec chromovaný nosič závorníku má profil M 16  testy na MP. V teleskopické pažbě CQB sedmé generace od Maxim Defense nakonec najdete buffer Maxim Defense Enhanced Buffer System.

A co že všechny ty technické parametry znamenají? Že je Daniel Defense DDM4 PDW extrémně odolná a spolehlivá zbraň, která vás nezklame bez ohledu na situaci. Zbraně od firmy DD už během testů ustály vše od extrémních prostředí až po exploze a pády z vrtulníku.

VLASTNOSTI DANIEL DEFENSE DDM4 PD
 • Montáž na předpažbí: M-LOK
 • Ráže: 300 AAC Blackout
 • Závit hlavně: 5 ⁄ 8 × 24 TPI (Threads Per Inch)
 • Plynový systém: pistolová délka
 • Délka hlavně: 7"
 • Typ hlavně: Kovaná za studena
 • Profil hlavně: S2W® [Strength-to-Weight]
 • Váha zbraně: 2,58 Kg
 • Celková délka: 52,705 - 62,865 cm
 • Zásobník: Magpul PMAG 30 AR 300 B GEN M3
 • Kufr: Daniel Defense Full-Latch Impact Plastic Case
 • Vyrobeno v USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: