Hledáme kolegu do našeho kolektivu. Baví Vás zbraně a vše kolem nich, můžete to být právě Vy. Vaše dotazy prosím směřujte na email prace@kentaurzbrane.cz

Vzduchový samopal Crosman AK1 cal. 4,5mm

Kód: 70123
6 890 Kč 5 694,21 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení

Vzduchový samopal Crosman AK1, pohon CO2 s režimem střelby Semi-Auto i Full-Auto (střelba dávkou) taktická sklopná pažba s posuvnou botkou. Jedná se repliku útočné ruské pušky AK47

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchový samopal Crosman AK1

Jedná se o repliku útočné pušky AK47 (velice autentická)

Konstrukce samopalu Crosman AK1 je z kovu, pouze je překryt ABS plastem, hmotnost samopalu je 3 620g.

Systém BlowBack dokazuje realizačnost střelby, který během střelby pohybuje závěre samopalu. Má zde i další funkci, a to natahování bicího mechanismu. Spoušť samopalu Crosmanu AK1 pracuje v režimu Single Action (tedy před prvním výstřelem závěr samopalu natáhnete, a tím se natáhne i bicí mechanismus. Po stisku spouště pak dojde k výstřelu a systém BlowBack se postará o opětovný nátah zbraně) Spoušť je tak citlivější, protože zajišťuje pouze samotný výstřel. Stejně tak to funguje i u ostré zbraně.

Střelba dávkou ocelovými kuličkami 4,5 mm umožňuje kadenci až 1400 ks za minutu. Přepínač režimu střelby umístěný z pravé strany v podobě páčky obsahuje i jištění proti náhodnému výstřelu, tzv. pojisku. Pokud přepínač posunete zcela nahoru, samopal zajistíte. O jednu pozici níže je FULL AUTO režim střelby, tedy dávkou. V úplně spodní pozici pak najdete klasický režim SEMI AUTO, střelbu jednotlivými střelami.

Útočná puška Crosman AK1 je osazena několika RIS lištami 22 pro možnost maximálního vybavení taktickými doplňky, ať už optikou, kolimátorem, baterkou, laserem nebo nožičkami.

Energie do 7,5 J
Systém pohonu CO2
Ráže 4,5 mm / .177
Typ střeliva ocelové BB broky
Typ hlavně hladká
Režim střelby full-auto
BlowBack ano
Typ spouště Single Action
Pojistka proti výstřelu ano
Montážní lišta 22 mm
Barva černá
Materiál pažby plast
Kapacita zásobníku [ks] 28
Úsťová rychlost až [m/s] 135
Délka hlavně [mm] 290
Celková délka [mm] 790
Hmotnost [g] 3620

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: