Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Revolver Umarex T4E TR 50 cal. 50 - 11J
Kód: 2.4758Související produkty
Detailní popis produktu
Pistole Umarex T4E Walther PDP Compact 4" v edici blue s modrým závěrem přináší účinný prostředek pro osobní obranu a ochranu majetku díky střelbě gumovými kuličkami kalibru .43. Tato konstrukce kombinuje modrý kovový závěr s polymerovým rámem, což přispívá k nižší celkové hmotnosti pistole, zatímco zůstává poměrně robustní.
Pistole je poháněna CO2 bombičkou 12g umístěnou v zásobníku, která poskytuje energii pro až 40 výstřelů. Zásobník též slouží pro střelivo kalibru .43 typu Rubber Ball, které se vkládá do zásobníku a pojme až 8 kuliček. K dispozici jsou různé typy střeliva tohoto kalibru.
Spoušťový mechanismus má režim SA - Single Action, což znamená, že spoušť nenatahuje bicí mechanismus, ale pouze ho spouští. Před prvním výstřelem je nutné natáhnout závěr zbraně, což natáhne bicí mechanismus. Po výstřelu dojde k automatickému natažení bicího ústrojí díky systému Blowback.
Zbraň je vybavena jištěním proti náhodnému výstřelu tzv. jazýčkovou pojistkou, která se aktivuje stiskem spouště na střed spolu s jazýčkem.
Vzduchová pistole Umarex Walther PDP Compact T4E je vhodná nejen k obranné střelbě, ale také k tréninku manipulace se zbraní a střelbě obecně. Může se používat i s různými typy značkovacího střeliva.
Střelivo, příslušenství k provozu a údržbě této zbraně jsou k dispozici v sekci doplňkového zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Revolvery T4E RAM – obranné a tréninkové zbraně |
|---|---|
| EAN: | 4000844652843 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 11 J |
| Systém pohonu: | CO2 bombičky |
| Ráže: | 12,7 mm / .50 |
| Druh zbraně: | Revolvery |
| Barva (T4E): | černá |
| Značka: | Umarex |
| Typ střeliva: | RubberBall |
| Typ hlavně: | hladká |
| Typ spouště: | Double Action Only |
| Režim střelby: | Semi-auto |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 22mm |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 135 |
| Délka hlavně: | 121 mm |
| Celková délka: | 250 mm |
| Hmotnost: | 675 g |
O Revolveru
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:




