Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Atak Zoraki 917 černá cal. 9mm
Kód: 1617Související produkty
Detailní popis produktu
Atak Zoraki 917 je samonabíjecí plynová pistole od tureckého výrobce Atak Arms, která věrně napodobuje populární policejní pistoli Glock 17 a vyniká vysokou kvalitou dílenského zpracování i spolehlivostí.
Tato plynová pistole má robustní polymerový rám, který výrazně snižuje její celkovou hmotnost, zatímco kovový závěr zajišťuje vysokou odolnost a spolehlivost. Svému ostrému vzoru se Atak Zoraki 917 přibližuje i provedením ovládacích prvků. Na pistoli je také montážní lišta pro příslušenství pod hlavní a zásobník s nadprůměrnou kapacitou na 17 nábojů.
Atak Zoraki 917 je vhodná pro sebeobranu nebo jako startovací pistole při výcviku psů. Při sebeobraně plynové pistole poskytují výhodu v tom, že i při použití silných pepřových nábojů může být útočník na několik minut zneškodněn bez trvalé újmy na jeho zdraví. Pistole je při tomto využití účinná na vzdálenost 3 až 4 metry.
Pro účinnou sebeobranu je z plynové pistole Atak Zoraki 917 vhodné střílet následujícími náboji:
- PV-S pepřové náboje s nejvyšším účinkem ráže 9 mm P.A.
- PV plynové náboje ráže 9 mm P.A.
- CS slzotvorné náboje ráže 9 mm P.A.
- Startovací náboje ráže 9 mm P.A.
- Flash Defence náboje ráže 9 mm P.A., které vytvářejí velký záblesk.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonabíjecí plynové pistole - Atak Arms Zoraki |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 17 |
| Celková délka: | 201 mm |
| Celková výška: | 135 mm |
| Celková šířka: | 33 mm |
| Hmotnost: | 830 g |
| Značka: | Atak Arms |
| Kategorie zbraně: | kat. C-I |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




