Pistole Umarex T4E Walther PDP Compact 4" cal.43 black

Kód: 2.4554
Kategorie D - volně prodejné
Značka: Umarex
6 590 Kč 5 446,28 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení

Walther PDP Compact 4", pohon bombičkou 12g CO2 pro až 40 výstřelů, střelivo RubberBall, PaintBall, kapacita zásobníku 8 ran.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pistole Umarex T4E Walther PDP Compact 4" cal.43 black

Nový účinný způsob osobní obrany a majetku střelbou gumovými kuličkami kalibru .43.

Konstrukce pistole Walther PDP Compact je tvořena kombinací kovového závěru a polymerového rámu . Příznivě to snižuje celkovou hmotnost. Přitom je pistole poměrně masivní.

Pistole Walther PDP Compact T4E je poháněná CO2 bombičkou 12g vloženou do zásobníku pistole. Bombička vystačí pro až 40 výstřelů. 

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně ven.

Stejný zásobník je současně určený i pro střelivo kalibru .43 typu Rubber Ball. K dispozici je několik typů střeliva tohoto kalibru. Do zásobníku se vejde 8 těchto kuliček. Zásobník do pistole T4E PDP lze objednat i zvlášť. V nabídce najdete také tzv. emergency zásobník s rychlonarážečem bobičky.

Spoušťový mechanismus má v případě pistole T4E Umarex Walther PDP Compact 4" režim SA - Single Action. Spoušť nenatahuje bicí mechanismus. Má pouze za úkol jej spustit. Před prvním výstřelem natáhnete závěr zbraně vzad a vypustíte vpřed. Tím se bicí mechanismus natáhne. Po výstřelu dojde k automatickému natažení bicího ústrojí, díky systému Blowback. Pro další výstřel tak stačí jen mačkat spoušť. Princip je stejný jako u ostré palné zbraně.

Ve spoušti najdete jištění proti náhodnému výstřelu tzv. jazýčkovou pojistku. Tento typ jištění známe z modelů Glock. Spoušť je potřeba mačkat na střed spolu s jazýčkem spouště, aby se zbraň odjistila a byl možný výstřel.

Vzduchová pistole Umarex Walther PDP Compact T4E nemusí sloužit jen k obranné střelbě, ale také k nácviku manipulace se zbraní a střelby jako takové. Není sice pro závodní terčovou střelbu, ale dobře si poradí i s plechovkami nebo jinými cvičnými terči. Ze zbraně můžete střílet také značkovací střelivo MAB , CKB nebo PAB.

Střelivo, příslušenství k provozu a údržbě této zbraně najdete níže pod tímto popisem v sekci doplňkového zboží k pistoli Walther PDP Comapct 4".

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole T4E
Systém pohonu: CO2 12g bombičky
Ráže: 10,9 mm / .43
Typ hlavně: hladká
Typ střeliva: RubberBall
Režim střelby: semi-auto
Typ spouště: Double Action Only
Pojistka proti výstřelu: Ano - jazýčková
Montážní lišta: 22mm
Barva: černá
Kapacita zásobníku: 8 kuliček
Úsťová rychlost: 110 m/s
Délka hlavně: 102 mm
Celková délka: 180 mm
Hmotnost: 848 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: