Pistole Umarex T4E Heckler & Koch SFP9

Kód: 2.4000
Kategorie D - volně prodejné
Značka: Umarex
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

T4E Heckler & Koch SFP9, pistole s pohonem CO2 12g, střelba gumovými kuličkami Rubber Ball kalibru .43, s kapacitou zásobníku 8 ks střeliva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umarex Heckler & Koch SFP9 T4E

Umarex Heckler & Koch SFP9 T4E představuje nový efektivní způsob osobní obrany a ochrany majetku pomocí střelby gumovými kuličkami kalibru .43.

Konstrukce: Pistole je vyrobena kombinací kovového závěru a polymerového rámu, což snižuje celkovou hmotnost a zároveň poskytuje robustnost.

Pohon: Pro pohon pistole slouží CO2 bombička 12g, která je vložena do zásobníku a zároveň slouží jako zásobník pro gumové kuličky. Zásobník má kapacitu 8 kuliček. K dispozici jsou různé typy střeliva tohoto kalibru, včetně paintballových kuliček.

Spoušťový mechanismus: Pistole má režim SA (Single Action), což znamená, že spoušť nenatahuje bicí mechanismus, ale pouze ho spouští. Před prvním výstřelem je potřeba natáhnout závěr zbraně vzad a poté ho pustit vpřed, čímž se bicí mechanismus natáhne. Po výstřelu dojde k automatickému natažení bicího mechanismu díky systému Blowback. Pro další výstřel stačí pouze mačkat spoušť.

Jištění: Jištění proti náhodnému výstřelu je umístěno ve spoušti ve formě jazýčkové pojistky. Spoušť je třeba mačkat na střed spolu s jazýčkem, aby se zbraň odjišťovala a byl možný výstřel.

Umarex Heckler & Koch SFP9 T4E není určená pouze k obranné střelbě, ale může být využita i pro rekreační střelbu na plechovky nebo jiné cvičné terče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Umarex
Druh zbraně: Pistole
Energie udávaná výrobcem: do 5 J
Ráže: 10,9 mm / .43
Systém pohonu: CO2 bombičky
Barva (T4E): černá
Značka: Umarex
Typ střeliva: RubberBall
Typ hlavně: hladká
Typ spouště: Single Action
Režim střelby: semi-auto
Pojistka proti výstřelu: ano
Montážní lišta: 22 mm
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku (ks): 8
Úsťová rychlost (m/s): 115
Délka hlavně: 103 mm
Celková délka: 190 mm
Hmotnost: 790 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: