Flobertka Spielberg Brno 200F CARBINE černá

Kód: 8336
9 450 Kč 7 809,92 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
26.11.2021

!!!DŮLEŽITÉ!!!

Vzhledem k novele zákonu o zbraních podléhá tato položka nutnosti ohlášení. Lze zaslat pouze do vlastních rukou na doručenku po předložení občanského průkazu. Pro objednání prosím zvolte platbu "Bankovním převodem" a přepravu "Přeprava zbraní kategorie C-I" jinak objednávka nebude vyřízena!!!

Flobertka Spielberg Brno 200F CARBINE černá

Spielberg 200F CARBINE, zkrácená verze pažby a hlavně se závitem na kompenzátor hluku, černěná hlaveň buková pažba, jednoranná flobert puška české výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flobertová jednoranná puška české výroby Spielberg Brno kalibru 6mm Flobert. Spielberg je zárukou kvality materiálů a výroby. Flobertka Speilberg Brno je vyráběna kompletně v České republice. 

Model CARBINE - zkrácená verze standarního modelu 200F s 45°závěrem přebíjení. Zkrácená je hlavně hlaveň, která má nyní délku 310 mm a je zakončená vnějším závitem ukrytým pod šroubovací čepičkou ústí zbraně, kam můžete namontovat např. kompenzátor. Byla zkrácená také buková pažba zbraně není tedy záměnná za standardní pažbu. Celková délka flobertky Spielberg 200F Carbine činí pouhých 710 mm.

Ráže 6 mm flobert
Typ zbraně puška
Barva černá
Kapacita zásobníku [ks] 1
Délka hlavně [mm] 320
Celková délka [mm] 750
Hmotnost [g] 1500
Kategorie zbraně kat. C-I

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: