Walther CCP 3,54" cal. 9mm Luger nikl
Code: 62452Product detailed description
| Ráže | 9 mm x 19 |
| Kapacita zásobníku | 8 ran |
| Pojistka | blokace úderníku, mechanická |
| Pažba | obvod 117 mm |
| Spoušť | předepnutý úderník |
| Odpor spouště | 2500 g |
| Mířidla | polymerová, pevná, 3-dot bílá, kontrastní |
| Délka záměrné | 138 mm |
| Délka hlavně | 90 mm |
| Uživatelské možnosti | stranová úprava vypouštění zásobníku |
| Rozměr (D/V/Š) | 163/130/30 mm |
| Hmotnost | 633 g |
| Povrch | rám - černý mat, závěr - matný satén |
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Toto zboží je možné vyzvednou pouze osobně na naší prodejně! Prodejné pouze na ZP!
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
