Vzduchový revolver Colt Python 2,5" cal. 4,5mm

Kód: 5.8147
Novinka
Značka: Umarex
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
SKLADEM (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Vzduchový revolver Colt Python 357 Magnum má v základní výbavě zásobníky na diabolky i ocelové BB broky. Pro přesnější střelbu lze střílet olověnými diabolkami kalibru 4,5mm. Pro destruktivní střelbu můžete využít zásobníku na ocelové BB broky. Oba typy zásobníku mají kapacitu 10 ran.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Colt Python 357 2,5" černý je revolver, který může na první pohled působit lehce, ale ve skutečnosti má pevnou ocelovou hlaveň a základní rám z kovu.

V základní výbavě má tento Colt Python 357 Magnum zásobníky pro diabolky i ocelové BB broky. Pro precizní střelbu jsou k dispozici olověné diabolky o průměru 4,5 mm, zatímco pro destruktivní střelbu můžete využít zásobník na ocelové BB broky. Oba typy zásobníků mají kapacitu 10 ran.

Spoušťový mechanismus revolveru je citlivý i v režimu Dual Action, a proto Colt Python disponuje pojistkou proti náhodnému výstřelu, umístěnou za kohoutem. Pro ještě lehčí stisk spouště lze využít režim Single Action, kdy kohout natáhnete palcem a následně jen lehce stisknete spoušť ukazovákem.

Pohon zajišťuje bombička CO2 12 g, umístěná v rukojeti pod levou střenkou. Princip systému CO2 spočívá v uvolnění plynu z bombičky po stisknutí spouště, čímž se vytvoří tlak, který vyžene střelu z hlavně.

Existují dva varianty tohoto modelu: jeden s katalogovým číslem 5.8147, který umožňuje střelbu jak ocelovými BB broky, tak diabolkami, a kombinuje kov s polymerem pro snížení hmotnosti. Druhý model s katalogovým číslem 5.8193 je určen pouze pro ocelové BB broky, má celokovovou konstrukci a střelivo se vkládá do realistických nábojů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové revolvery - Umarex
Energie udávaná výrobcem: do 3 J
Systém pohonu: CO2
Typ hlavně: drážkovaná
Typ střeliva: olovněné diabolo, ocelové BB broky, olovněné diabolo + BB broky
Režim střelby: semi-auto
Blow back: ne
Montážní lišta: ne
Značka: Colt
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku (ks): 10
Úsťová rychlost (m/s): 115
Délka hlavně: 65 mm
Celková délka: 200 mm
Hmotnost: 518 g
Kategorie zbraně: kat. D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
AB Avatar autora Kapavita CO2 bombičky 31.3.2022 14:27
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik výstřelů má kapavitu jedna CO2 bombička značky UMAREX.
Odpovědět