Vzduchová pistole Walther CP99 Compact cal. 4,5mm

Kód: 5.8064
3 590 Kč 2 966,94 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Vzduchovka Umarex Walther CP 99 Compact. Věrná kopie ostré zbraně Walther CP 99 Compact. Ráže 4,5mm, systém CO2 bombiček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Walther CP99 Compact

Vzduchová pistole Walther CP99 Compact kombinuje polymerový rám s kovovým závěrem, který je pohyblivý díky systému BlowBack, což zajišťuje realističtější střelbu.

Konstrukce a ergonomie: Pistole má ergonomicky tvarovanou rukojeť, což umožňuje snadný a pevný úchop. I přesto, že se některé části mohou zdát plastové, vnitřní rám, mechanismy a prostor pro bombičku CO2 jsou vyrobeny ze slitiny kovů, což zvyšuje pevnost a odolnost.

Pojistka: Pojistka proti náhodnému výstřelu je umístěna na pravé straně mezi rámem a závěrem zbraně nad rukojetí, s možností odjištění v poloze F a zajištění v poloze S.

Střelivo a zásobník: Pistole používá ocelové BB kuličky ráže 4,5 mm, které jsou uloženy v samostatném kovovém zásobníku vloženém do rukojeti, který pojme až 15 BB kuliček. Hlaveň pistole je hladká, což je typické pro střelbu s ocelovým střelivem.

Pohonný systém: Bombička CO2 12g je vkládána do zadní části rukojeti, což je spolehlivé a časté konstrukční řešení.

Spoušťový mechanismus: Walther CP99 Compact používá spoušťový mechanismus Dual Action, což znamená, že při stisku spouště se zároveň natahuje kohout, který pak udeří do ventilu a dojde k výstřelu.

Montážní možnosti: Pistole je vybavena RIS lištou 22mm v přední části pro montáž taktických doplňků, jako jsou svítilny, lasery a jiné.

Vzduchová pistole Umarex Walther CP99 Compact na ocelové BB kuličky 4,5 mm je ideální pro hobby střelbu, ačkoli střelba s tímto typem střeliva je tvrdší než s diaboly, což může poskytnout dojem silnější a destruktivnější střelby.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně bez ZP
Energie udávaná výrobcem: do 3,5 J
Systém pohonu: CO2
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ hlavně: hladká
Typ střeliva: ocelové BB broky
Režim střelby: semi-auto
Blow back: ANO
Montážní lišta: 22 mm
Značka: Walther
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku (ks): 18
Úsťová rychlost (m/s): 90
Délka hlavně: 91 mm
Celková délka: 167 mm
Hmotnost: 755 g
Kategorie zbraně: kat. D
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 11.2.2022
Zboží došlo v pořádku a rychle,zatím nevyzkoušeno.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: