Vzduchová pistole SPA Artemis CP-7M cal. 5,5mm

Kód: CP7M55
2 650 Kč 2 190,08 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Vzduchová pistole pro sportovní střelbu na terč poháněná plynem CO2 dodávaným z 12g bombičky CO2. Přesná střelba bez zpětného rázu. Zpracování vzduchovky SPA CP1 je velmi dobré, stejně jako soustřel na terči. Jedná se o plnohodnotnou náhradu za sportovní pistoli LOV21.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchová pistole SPA CP1 je ideální pro sportovní střelbu na terč, poháněná plynem CO2 dodávaným z 12g bombičky. Nabízí přesnou střelbu bez zpětného rázu.

Její zpracování je velmi dobré, což se projevuje i na vynikajícím soustřelu na terči, čímž se stává plnohodnotnou náhradou za sportovní pistoli LOV21.

Pohodlí a jistotu střelby poskytuje ergonomicky tvarovaná dřevěná rukojeť s plochou patkou, která umožňuje ideální úchop obouruč s oporou právě v patce rukojeti. Rukojeť je vhodná jak pro praváky, tak pro leváky.

Mířidla jsou plně stavitelná, přičemž muška je vyrobena z pevného kovu.

Pro ty, kteří preferují jiný typ mířidel, je možné na pistoli díky drážkám 11mm namontovat zaměřovací doplněk, kolimátor či optiku.

Inovovaná verze s označením 7M - Multi má zabudovaný zásobník s kapacitou 7 ran. Zásobník je také možné dokoupit zvlášť.

Pistole je vybavena kvalitní drážkovanou hlavní o délce 220 mm. Celková délka vzduchové pistole SPA CP-7 činí 390 mm a hmotnost je 855 g.

Princip fungování systému CO2 spočívá v tom, že bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště kohout narazí na úderník ventilu a ventil se otevře, čímž začne proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky - Pistole
Energie udávaná výrobcem: do 7,5 J
Systém pohonu: CO2
Ráže: 5,5mm / .22
Typ hlavně: drážkovaná
Typ střeliva: olovněné diabolo
Režim střelby: semi-auto
Blow back: NE
Montážní lišta: 11 mm
Značka: Artemis
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: černá
Materiál pažby: dřevo
Kapacita zásobníku (ks): 7
Úsťová rychlost (m/s): 130
Délka hlavně: 220 mm
Celková délka: 390 mm
Hmotnost: 855 g
Kategorie zbraně: kat. D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: