Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Ruger MKIV Hunter - Laminate Ergo Grip
Kód: 40160Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zbraně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Full size |
| Ráže: | .22 LR |
| Vhodné pro leváky: | ano |
| Délka hlavně: | 174,8 mm |
| Celková délka: | 320 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Hmotnost: | 1,253 kg |
| Kapacita zásobníku: | 10 ran |
| Mířidla: | stavitelná |
| Povrchová úprava: | nerezová ocel |
| Pojistka: | oboustranná manuální |
| Rám: | Laminátová pažbička – Ergo Grip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.









