Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Bruni 96 černá Automatic cal. 9mm
Kód: 311171Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bruni |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Single Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 8 |
| Celková délka: | 220 cm |
| Celková výška: | 130 cm |
| Hmotnost: | 950 g |
| Napodobenina: | Colt 1911 |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
29 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Výpis diskuzí
OM
Náboje
Ondřej Mareš
Dobrý den chtěl bych se zeptat jaké poplašné náboje lze použít?
BK
Opravte Chybu
Bc. Jan Kotouš
Opravte chybu v popisu zbraně délka 220 cm?stejně i výška je v cm.




