Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Atak Zoraki 914 Titan cal. 9mm
Kód: 723Související produkty
Detailní popis produktu
Poloautomatická plynová pistole Zoraki 914 se vyznačuje spoušťovým mechanismem Double Action a celokovovou konstrukcí doplněnou polymerovými střenkami s upraveným povrchem pro lepší úchop a manipulaci.
Manuální pojistka se nachází vedle kohoutku pistole a je označena spínačem se dvěma režimy: odjištěno a zajištěno. Na ústí pistole je závit určený pro montáž nástavce na pyrotechniku, což umožňuje vystřelování pyrotechniky a světlic o průměru 15 mm. Zásobník pojme až 14 nábojů ráže 9 mm.
Pistole má povrchovou úpravu v titanové barvě, což jí dodává moderní vzhled a odolnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonabíjecí plynové pistole - Atak Arms Zoraki |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | titan |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 14 |
| Celková délka: | 154 mm |
| Celková výška: | 121 mm |
| Hmotnost: | 700 g |
| Značka: | Atak Arms |
| Kategorie zbraně: | kat. C-I |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




