Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Atak Zoraki 914 Auto černá cal. 9mm
Kód: 910Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonabíjecí plynové pistole - Atak Arms Zoraki |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 14 |
| Celková délka: | 154 mm |
| Celková výška: | 121 mm |
| Hmotnost: | 700 g |
| Značka: | Atak Arms |
| Kategorie zbraně: | kat. C-I |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




