Nůž Cold Steel Voyager Vaquero 5 1/2” Serr. 29TXCVS

Kód: 29TXCVS
Novinka
Značka: Cold Steel
2 640 Kč 2 181,82 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
18.11.2021

Kvalitní zavírací nůž Cold Steel Voyager Vaquero ideální pro bojové využití. Jde o nejžádanější a nejprodávanější řadu těchto nožů. Čepel o síle 3,5mm nebo 4mm, je vyrobena z Chromové CTS® BD1 Alloy oceli s vysokým obsahem uhlíku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uhlík poskytuje oceli nerezové vlastnosti, vysokou tvrdost a vynikající odolnost vůči opotřebení. Ocel dosahuje tvrdosti 58-60 HRC. Čepel je dále opatřena povrchovou úpravou zvanou Stone Wash Finish. Jde o úpravu čepele, v podstatě vyprání, se středně velkými kousky kamene. Tato úprava dodává výrobku domnělou patinu a ošetřenému materiálu matný povrch. Brání tak nechtěným odleskům leštěných čepelí a používá se při výrobě taktických nožů. Použitá ocel je schopna velmi dobře držet ostří, které je již z výroby ručně vybroušené do vysoké ostrosti. Voyager® nabízí také všechny další nejnovější vylepšení a bezpečnostní prvky.
 
Otevírání nože jednou rukou, hliníkové vyvločkování rukojeti, nebo použití pojistného systému Tri-Ad Lock. Pojistka zabraňuje samočinnému nebo nechtěnému zavření nože i po přirozeném opotřebení v průběhu času.
 
Rukojeť je vyrobena z materiálu Griv-Ex ™. Jde o materiál rukojeti s jedinečnými vlastnostmi a je výrazně pevnější než Zy-Ex. Materiál nepodléhá vlhkosti, změnám teplot, nekroutí se. Hluboká textura nabízí úžasné protiskluzové vlastnosti rukojeti.
 
Barva: Černá/Stříbrná
 
Hmotnost: 204,11 g
 
Celková velikost: 311 mm
 
Délka čepele: 139 mm
 
Tloušťka čepele: 4 mm
 
Velikost hlavice: 0
 
Ocel. Carpenter CTS® BD1 Alloy with Stone Wash Finish
 
Délka rukojeti: 171 mm
 
Materiál rukojeti: Long Griv-Ex
 
Materiál pouzdra: kapesní / opaskový klip
 
Druh pojistky: Tri-Ad Lock

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: