Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Glock 34 Gen5 MOS
Kód: 39716Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výhodné sety Glock – pistole s kolimátorem, svítilnou i pouzdrem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Competition |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ano |
| Délka hlavně: | 135 mm |
| Délka závěru (slide): | 207 mm |
| Celková délka: | 222 mm |
| Výška: | 139 mm |
| Šířka: | 34 mm |
| Vzdálenost mezi mířidly: | 191 mm |
| Kapacita zásobníku (standard): | 17 nábojů |
| Hmotnost bez zásobníku: | 665 g |
| Hmotnost zbraně s plným zásobníkem (17): | 980 g |
| Profil hlavně: | polygonální |
| Pojistný systém: | Safe Action – 3 automatické pojistky |
| MOS systém: | Ano, připraven na montáž kolimátoru |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.












