Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Flobertka Alfa 661 černý-dřevo cal. 6mm ME-Flobert
Kód: 0723Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flobertky |
|---|---|
| EAN: | 8880001005936 |
| Ráže: | 6 mm ME Flobert court |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 9 |
| Délka hlavně: | 150 mm |
| Celková délka: | 281 mm |
| Hmotnost: | 980 g |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Výpis diskuzí
P
Flobertka Alfa 661 cal.6mn
Petr
Jaká je rychlost střeli . Děkuji za odpověď Petr Drtil






