Vzduchovka Hatsan AirTact ED cal. 5,5mm
Code: 858989Related products
Product detailed description
Kdo si myslí, že se vzduchovkami se nedá zažít pořádná zábava, tak ho tenhle kousek vyvede z omylu. Turecký výrobce Hatsan tentokrát přichází s atypický modelem AirTact ED s taktickou polymerovou pažbou s klasicky zlamovací pružinkou, která je vybavena pevnými mířidly a světlovodnými vlákny.
Vzduchovka Hatsan AirTact ED cal. 5,5mm má oproti svým bratrům a sestrám nastavitelnou spoušť a zároveň je vhodný jak pro pravoruké, tak pro levoruké střelce. Samozřejmostí je automatická pojistka. Model má navíc značné předpoklady k tuningu, takže kdo je trochu „hračička“, přijde si zde na své.
Additional parameters
| Category: | Hatsan - vzduchovky |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 28 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm , 11 i 22 mm , 22 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 245 |
| Délka hlavně: | 370 mm |
| Celková délka: | 11400 mm |
| Hmotnost: | 2600 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
13 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
