Vzduchovka Gamo Hunter 1250 Grizzly Pro IGT cal. 5,5mm
Code: 221117Related products
Additional parameters
| Category: | Vzduchovky - Gamo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 793676079431 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 45 J |
| Systém pohonu: | GAS-píst |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá, dřevo |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku: | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 370 |
| Délka hlavně: | |
| Celková délka: | 1310 mm |
| Hmotnost: | 3800 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
6 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
