Vzduchovka Gamo DeltaMax Force set cal. 4,5mm
Code: 834232Related products
Product detailed description
Juniorský dárkový set zlamovací vzduchovky Gamo.
Vzduchovka je přizpůsobena věku střelce - snadnější natahování, kratší pažba, světlovodná mířidla, gumová botka, manuální pojistka, stavitelná spoušť
Úsťová rychlost 170 m/s
Hmotnost: 2,2 kg
Balení obsahuje:
vzduchovka
100ks terčů
krabička diabolek Gamo 250ks
Additional parameters
| Category: | Vzduchovky - Gamo |
|---|---|
| EAN: | 793676086071 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 7,5 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 4,5mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 160 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1010 mm |
| Hmotnost: | 2000 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
