Plynová pistole Walther P22 Ready černá, cal. 9mm
Code: 308.02.60Related products
Product detailed description
Polymerový rám, černé plastové střenky. Možnost vystřelování signálních světlic. Povrchová úprava- černěná. Kapacita 7 nábojů. Ráže 9 mm PA. Volně prodejné od 18 let.
(308.02.00)
Výrobce: Umarex
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Walther |
|---|---|
| EAN: | 4000844772480 |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 7 |
| Celková délka: | 154 mm |
| Celková výška: | 114 mm |
| Celková šířka: | 25 mm |
| Hmotnost: | 480 g |
| Značka: | Walther |
| Kategorie zbraně: | kat. C-I |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
