Plynová pistole Ekol Special 99 satén cal. 9mm
Code: 1399Related products
Product detailed description
Ráže: 9 mm
Barva: satén
Počet ran: 8+1
Velikost: střední
Rozměry: 172x122x39 mm
Hmotnost: 730 g
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | satén |
| Kapacita zásobníku: | 8 |
| Celková délka: | 170 mm |
| Celková výška: | 122 mm |
| Hmotnost: | 730 g |
| Značka: | Beretta 85 F |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
MD
Ekol p99
Martin Doležal
Dobrý den
Na co je našroubovaná vložka v hlavni a co se stane když ji vyšroubuju? Má to nějaký vliv na chod závěru pistole při střílení ?
A
Plynová pistole Ekol Special 99 satén cal. 9mm
Adam
Dobrý den, chtěl bych se zeptat z jakého materiálu je vyrobena tato pistole, předem děkuji za odpověd.
