Plynová pistole Ekol P29 REV II černá cal. 9mm
Code: 3149Related products
Product detailed description
Ráže: 9 mm
Barva: černá
Počet ran: 14+1
Velikost: střední
Rozměry: 172x123x39 mm
Hmotnost: 717 g
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 14 |
| Celková délka: | 172 mm |
| Celková výška: | 123 mm |
| Hmotnost: | 717 g |
| Značka: | Beretta |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
5 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
