Plynová pistole Ekol P29 černá cal. 9mm
Code: 2881Related products
Product detailed description
Klasická obranná plynová (expanzní) pistole vycházející z modelu Beretta vz. 85. v ráži 9mm P.A. Plastové střenky, černá povrchová úprava, kapacita zásobníku 8+1
Ráže: 9mm P.A.
Kapacita: 8+1
Celková délka: 17,2cm
Celková výška:12.2cm
Celková šířka: 3,3cm
Hmotnost: 860g
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 8 |
| Celková délka: | 170 mm |
| Celková výška: | 122 mm |
| Hmotnost: | 780 g |
| Značka: | Beretta 85 F |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
8 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
