Plynová pistole Ekol Major satén cal. 9mm
Code: 22986Related products
Product detailed description
Ráže: 9 mm
Barva: satén
Počet ran: 7+1
Velikost: střední
Rozměry: 162x115x37 mm
Hmotnost: 570 g
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | satén |
| Kapacita zásobníku: | 7 |
| Celková délka: | 162 mm |
| Celková výška: | 115 mm |
| Hmotnost: | 570 g |
| Značka: | Walther PPK |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
