Plynová pistole Ekol Firat 92 Magnum titan cal. 9mm
Code: 06035Related products
Product detailed description
Plynová pistole Ekol Firat Magnum 92
Klasická obranná plynová (expanzní) pistole vycházející z modelu Beretta vz. 92. v ráži 9mm P.A. Plastové střenky, černá povrchová úprava, kapacita zásobníku 15+1
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Ráže: | 9 mm |
| Barva: | titan |
| Kapacita zásobníku: | 17 |
| Celková délka: | 215 mm |
| Celková výška: | 137 mm |
| Hmotnost: | 1100 g |
| Značka: | Beretta 92 F |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
