Plynová pistole Bruni New Police černá cal. 9mm
Code: 5585Related products
Použití do plynové pistole ráže 9 mm. Akustický effekt při výstřelu. Baleno po 50 ks.
Extra silné plynové náboje s dráždivou látkou Nonivamid (technický pepř) 45mg v náboji. Použití do plynové pistole ráže 9 mm. Baleno po 10 ks.Vhodný na obranu i proti zvířatům.
Náboj do plynové pistole ráže 9mm PA Balení 10 kusů. Dráždivá látka obsahuje nervově-paralyzující plyn. Působí na člověka, některé psy a zvířata.
Extra silné nábojky Wadie CN do plynových pistolí, ráže 9 mm PA s dráždivou látkou, pro osobní obranu.
Opaskové pouzdro oboustranné s dvěma poutky.Velmi oblíbená opasková pouzdra použitelná pro praváky i leváky.
Product detailed description
Ráže: 9 mm
Barva: černá
Počet ran: 5+1
Velikost: střední
Rozměry: 153x115x30 mm
Hmotnost: 630 g
Bruni Police nepostrádá pojistku, zajištění proti nechtěnému výstřelu. Pojistka je snadno dostupná v zadní části zbraně vedle kohoutu. Ovládá se nahoru a dolů.
Plynová pistole Bruni New Police je balena v kartónové krabici spolu s nástavcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a kartáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.
Bruni NEW Police je vybavená Double Action - DA - spoušťovým mechanismem, při stisku spouště dochází zároveň k natažení kohoutu.
Additional parameters
| Category: | Bruni |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 5 |
| Celková délka: | 153 mm |
| Celková výška: | 115 mm |
| Celková šířka: | 30 mm |
| Hmotnost: | 630 g |
| Značka: | Bruni |
| Kategorie zbraně: | kat. C-I |
Product rating
Leave a rating
List of ratings
Listing controls
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
