Plynová pistole Bruni GAP černá cal. 9mm
Code: N091614Related products
Product detailed description
Typ zbraně: pistole
Ráže: 9 mm PA Blanc
Režim střelby: semi-auto
Typ spouště: Double Action
Barva: černá
Kapacita zásobníku: 10
Celková délka: 185 mm
Celková výška: 135 mm
Celková šířka: 34 mm
Hmotnost: 930 g
Additional parameters
| Category: | Bruni |
|---|---|
| Typ zbraně: | pistole |
| Ráže: | 9 mm |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Celková délka: | 185 mm |
| Celková výška: | 135 mm |
| Hmotnost: | 930 g |
| Napodobenina: | Glock |
Product rating
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
12 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
