Plynová pistole Atak Zoraki 914 Auto titan cal. 9mm
Code: 00393Related products
Product detailed description
| Režim střelby: | Full auto |
| Druh zbraně: | Pistole |
| Pojistka: | Ano |
| Hmotnost: | 700 g |
| Celková délka: | 154 mm |
| Barva: | Titan |
| Montážní lišta: | Ne mm |
| Střenky: | Plastové |
| Zásobník: | 14 |
| Ráže: | 9 mm |
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Atak Arms Zoraki |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Single Action |
| Režim střelby: | full-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 14 |
| Celková délka: | 154 mm |
| Celková výška: | 121 mm |
| Hmotnost: | 700 g |
| Značka: | Atak Arms |
| Kategorie zbraně: | kat. C-I |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
