Pistole Airsoft Walther P22 černá ASG
Code: 2.5179Product detailed description
(2.5179)
Pistole Airsoft P22 Walther 0,5 J ASG
Pružinová manuální pistole airsoft na plastové kuličky ráže 6mm a hmotnosti kuličky 0,20g (doporučená hmotnost kuličky).
Replika sportovní pistole Walther P22.
Jedinečná svými tvary, velice vhodná pro malé ruce.
Originální loga výrobce zbraní Walther.
Díky systému HOP-UP je střelba přesnější.
Additional parameters
| Category: | ASG - Manuální airsoft pistole |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 4000844394385 |
| Ráže: | 6 mm/ .236 |
| Systém pohonu: | maunuální |
| Doporučená váha kuliček: | 0,20 g, 0,12 g |
| Kapacita zásobníku: | 20 |
| Režim střelby: | semi |
| Montážní lišta: | 22 mm |
| Celková délka: | 156 mm |
| Hmotnost: | 170 g |
| Replika zbraně: | Walther P22 |
Product rating
The average product rating is 3,7 out of 5 stars.
3 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
