Kožené luxusní pouzdro Gladiator 502K D2 (klip)

Code: 85421
€48,12 €39,77 excl. VAT
In Stock (3 pcs)
Delivery to:
27/05/2024
Delivery offer

Tvar pouzdra je navržen přesně pro pistoli Detonics Gladiator .500 HD série D2 

Detailed information

Product detailed description

Tvar pouzdra je navržen přesně pro pistoli Detonics Gladiator .500 HD série D2 - kopyto pouzdra bylo vyrobeno přímo podle modelu pistole. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní silné hovězí usně sešité plně syntetickou a extra zesílenou nití. Na exponovaných místech je šev navíc zdvojen. Pojistný pásek je vybaven drukem s vysokou rozpínací silou. 

Pouzdro je částečně samosvorné, s prolisy ve tvaru zbraně. Plně kryje hlaveň i většinu pistole, ale celá rukojeť je volně přístupná.

Pouzdro je vybaveno rychlorozepínacím pojistným páskem ovládaným palcem tasící ruky. Díky tomu pouzdro umožňuje velmi snadné a pohotové tasení jedním plynulým pohybem.

Toto provedení pozdra je vybaveno ocelovým drátěným klipem, který neodírá opasek a zároveň umožňuje snadné sundání (např. při jízdě v automobilu). Lze ho použít i bez opasku - pouzdro lze zavěsit za pás kalhot, kapsu, atd.

Kompatibilní s pistolemi série D2 

Vyrobeno v ČR - ruční sedlářská práce!

Additional parameters

Category: Pouzdra pro DETONICS
Warranty: 2 years
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Do not fill out this field:
5
DH Avatar of author | 15/02/2023
Pouzdro je skvostné. Když přišlo, pistole do něj šlo opravdu hodně ztuha, jak píše Miloš. Ale vím že to není na překážku. Po 3 dnech mazáním zevnitř lněným olejem pouzdro "povolilo" a je naprosto funkční. Vložení a vyjmutí bez problémů. Takže tak. Je přece jenom kožené a olejem si ho každý přizpůsobí k dokonalosti.
5
TJ Avatar of author | 10/02/2023
pistole do pouzdra úžasně sedí krásně se zavírá velice pěkné pevné a přesné pouzdro... ručně šité!!
5
MV Avatar of author | 24/12/2021
Kvalita ,Rychle dodani spokojenost po vsech strankach.
5
MM Avatar of author | 27/08/2021
Pouzdro je moc pěkné,ale je dá se říct malé.Pistole se do něho musí doslova narvat aby se zaplo poutko do druku.A tím pádem,když je tam ta pistole tak narvaná jde těžko ven !? Hlaveň pistole je stranově volná v čepu !?

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: