CZ P-10 F cal. 9mm Luger

Code: CZP10F
pouze osobní vyzvednutí
€689,94 €570,20 excl. VAT
Skladem - pouze na prodejně (1 pcs)
Delivery to:
26/02/2024
Delivery offer

U pistole CZ P-10 F oceníte dobrý úchop, velkou kapacitu zásobníku či dlouhou záměrnou. Jedná se o Striker Fired modelu standardní velikosti. 
Při zakoupení této zbraně Vám bude u nás na prodejně poskytnuta sleva - 5%!

Detailed information

Product detailed description

V roce 2019 přišla Česká Zbrojovka s novými modely z řady CZ P-10. Paralelně s ergonomickým modelem CZ P-10 C vznikly i “mezimodely” S (subcompact), SC (semicompact) a tento model “striker fired” zbraně ve velikosti F (fullsize). Provedení má blízko k dříve používaným “klasickým” služebním pistolím. P-10 F zachovává novou ergonomii a promyšlený chod spouště, jednotnost součástkové základny a komfort, který přinesl již model CZ P-10 C. Hmotnost zbraně je pouhých 0,80 Kg a velkokapacitní zásobníky pojmou až 19 nábojů ráže 9x19. Díky povrchové úpravě závěru a dalších dílů je zbraň vysoce odolná proti mechanickému poškození, korozi i pádu. Rukojeť díky velikosti nabízí pohodlný úchop i pro velké ruce. Ergonomii lze doladit pro pravoruké i levoruké střelce pomocí vyměnitelných hřbetů ve velikosti S, L, M.

Hlaveň CZ P-10 má délku 114 mm, větší délku závěru a dlouhou záměrnou, což nahrává každému, kdo potřebuje vystřílet větší počet ran. P-10 F je ideální pro milovníky akčních střeleckých disciplín či příslušníky bezpečnostních složek. Stejně jako verze P-10 C má i F dvojici natahovacích drážek pro pohodlnou manipulaci, skvěle čitelná kovová mířidla, drážky pro uchycení laserového zaměřovače/svítilny a také mířidla s dosvitovými obrazci pro míření za zhoršené viditelnosti.

Additional parameters

Category: Weapons / Firearms
Bezpečnostní prvky: Blokace zápalníku (pádová pojistka), Pojistka spouště (pádová pojistka), pojistka táhla spouště
Celkové rozměry (v/š/d): 150x32x203 mm
Délka hlavně: 114 mm
Funkce spoušťového mechanismu: Striker fired
Kapacita zásobníku: 9x19(19)
Mířidla: luminiscenční
Rám: Polymer
Ráže: 9x19
Váha: 0,80 Kg

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: