CZ P-10 C FDE cal. 9mm Luger

Code: CZP10CFDE
€734,10 €606,69 excl. VAT
Na objednávku - pouze na prodejně
Delivery to:
19/07/2024
Delivery offer

CZ P-10 je obranná a služební pistole, která vyniká vysokou spolehlivostí, životností a kultivovaným zvládáním výstřelu, na čemž se podílí jedinečný checkering a vynikající úchop. 

Detailed information

Product detailed description

CZ P-10 je kompaktní striker fired pistole o váze 0,76 Kg, velmi oblíbená pro své ergonomické rozměry, inovativní konstrukci a dobrou palební kapacitu - 15 ran v ráži 9x19 a 12 ran v ráži 40 S&W. Tato kapacita může být dále navýšena prostřednictvím botek zásobníku, které jsou součásti balení, na 17 (9x19) respektive 15 (.40 S&W) ran. Používají ji ozbrojené složky jako služební pistoli i soukromníci k obraně. Díky velikosti je ideální pro skryté nošení. Zbraň má vyměnitelné hřbety rukojeti pro pravoruké i levoruké střelce ve velikostech S, M, L. 

CZ P-10 C je příjemně zaoblená a nemá ostré hrany. Na polymerovém rámu v barvě Flat Dark Earth (FDE), navíc zesíleném skelnými vlákny, je speciální drážkování pro lepší úchop. Poses ruky vůči hlavni je výše, takže se zbraň při zpětném rázu příliš nezvedá. Její ovladače jsou oboustranné, otočitelná je také zádržka zásobníku. Díky povrchové úpravě závěru a dalších dílů je odolná proti mechanickému poškození, korozi i pádu. Pro případ pádu má zbraň také automatickou blokaci úderníku. P-10 C má dvojici natahovacích drážek pro pohodlnou manipulaci, skvěle čitelná kovová mířidla, drážky pro uchycení laserového zaměřovače/svítilny a také mířidla s dosvitovými obrazci pro míření za zhoršené viditelnosti.

Additional parameters

Category: Weapons / Firearms
Warranty: 2 years
Bezpečnostní prvky: Blokace zápalníku (pádová pojistka), Pojistka spouště (pádová pojistka), pojistka táhla spouště
Délka hlavně: 102 mm
Kapacita zásobníku: 9x19 (15) .40 S&W (12)
Mířidla: Tritiové
Rám: Polymer
Ráže: 9x19
Váha: 0,76 Kg

Be the first who will post an article to this item!

5
17x
4
11x
3
10x
2
0x
1
0x
Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: