CZ Brno Express
Code: CZBRRelated products
Malorážkové střelivo v kalibru 22 LR Winchester Standard Velocity 45 gr., které je vhodné pro sport a lov. Balení 235 kusů. Cena za krabici 235 ks.
Rychlo-výklopný kroužek se základnou (komplet) pro 3XMag a CEU.
Brokové náboje této konstrukce jsou vyráběny v různých laboracích průměru broků a hmotností hromadné sřely: jsou používány pro lov i sportovní střelbu. 32g V krabičce 25ks
Product detailed description
| Váha | 3,30 Kg |
|---|---|
| Ráže | .30R BLASER (10"), 8x57 JRS (9"), 9,3x74 R (14") |
| Pažba | Ořechová |
| Podávací zařízení | - |
| Mířidla | Stavitelná |
| Spoušť | seřiditelná spoušť |
| Hlaveň | Kovaná |
| botka | nedefinováno |
| Šířka zbraně | 45 mm |
| Lícnice | Ano |
| LOP | nedefinováno |
| Výška zbraně | 130 mm |
| Celková délka | 980 mm |
| Délka hlavně | 550 mm |
Vysoce přesná samonabíjecí karabina ráže 9x19. Díky nízké hmotnosti, skvělé ergonomii, extrémní spolehlivosti za všech podmínek a mimořádně rychlému přebíjení jde o ideální...
Vysoce přesná samonabíjecí karabina ráže 9x19. Díky nízké hmotnosti, skvělé ergonomii, extrémní spolehlivosti za všech podmínek a mimořádně rychlému přebíjení jde o ideální...
Be the first who will post an article to this item!
Be the first who will post an article to this item!
