CZ 75 P-01 Ω cal. 9mm Luger
Code: CZ75SP01SHRelated products
Pažbička černá na pistoli CZ 75 dělená.
Brokové náboje této konstrukce jsou vyráběny v různých laboracích průměru broků a hmotností hromadné střely: jsou používány pro lov i sportovní střelbu. 32g V krabičce 25ks
Nábojka S&B 9 mm jateční 9 x 20 mm. Pro jateční přístroje 9 mm. 50 ks v krabičce.
Malorážkový náboj RWS Rifle Match náleží do nejkvalitnější řady sportovního střeliva od výrobce RWS. Je vhodná zejména pro sportovní střelbu s dlouhodobě vyrovnanými...
Product detailed description
Uvedené rozměry se mohou lišit dle provedení a konfigurace.
| Váha | 0,80 Kg |
|---|---|
| Ráže | 9x19, 9x21 |
| Rám | Hliník |
| Střenky | Pryžové |
| Funkce spoušťového mechanismu | SA/DA |
| Bezpečnostní prvky | Bezpečnostní ozub, Blokování zápalníku, Manuální pojistka, Vypouštění kohoutku |
| Mířidla | Luminiscenční |
| Vypouštění kohoutu | Ano |
| Kapacita zásobníku | 14 |
| Celkové rozměry (v/š/d) | 128/38/184 mm |
| Délka hlavně | 92,5 mm |
Additional parameters
| Category: | Weapons / Firearms |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Velikost: | Compact |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ano |
Vysoce přesná samonabíjecí karabina ráže 9x19. Díky nízké hmotnosti, skvělé ergonomii, extrémní spolehlivosti za všech podmínek a mimořádně rychlému přebíjení jde o ideální...
+ poudro
Vysoce přesná samonabíjecí karabina ráže 9x19. Díky nízké hmotnosti, skvělé ergonomii, extrémní spolehlivosti za všech podmínek a mimořádně rychlému přebíjení jde o ideální...
Be the first who will post an article to this item!
Be the first who will post an article to this item!
