Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
CZ Brno Combo
Kód: CZBCOSouvisející produkty
pouze osobní vyzvednutí
Náboj RWS Target Rifle cal. 22 LR 50ks
SKLADEM
(>5 ks)
188 Kč
Náboj RWS Target Rifle cal. 22 LR. 50 kusů v balení. Cena za krabici 50 ks.
pouze osobní vyzvednutí
Náboj Fiocchi Black Mamba cal. 45 ACP
SKLADEM
(3 ks)
795 Kč
Náboj Fiocchi Black Mamba cal. 45 ACP. Balení 50 ks. Cena za krabici 50 ks.
pouze osobní vyzvednutí
Náboj Geco cal. 9mm Luger 7,5g FMJ
NA DOTAZ
355 Kč
Náboj Geco cal. 9mm Luger. Cena za krabici 50ks.
pouze osobní vyzvednutí
Náboje Fiocchi Black Mamba cal. 9 mm Browning / 380 Auto
NA OBJEDNÁVKU U DODAVATELE
550 Kč
Náboje Fiocchi Black Mamba cal. 380 Auto určené pro služební a sebeobranné účely. Tvar střely zaručuje její nižší schopnost penetrace cíle a zranění nebo...
Novinka
pouze osobní vyzvednutí
Náboj Winchester SUBSONIC 42 Max cal. 22 LR
NA OBJEDNÁVKU U DODAVATELE
275 Kč
Podzvukový náboj Winchester SUBSONIC 42 Max se zkrácenou špičkou je ideální pro lov zvěřiny nebo škůdců. Balení po 50-ti kusech.Cena za krabici 50 ks.
pouze osobní vyzvednutí
Náboj kulový Hornady, Critical Defense, .38 Special, 110GR (7,1g), FTX CD
NA OBJEDNÁVKU U DODAVATELE
1 050 Kč
Střela Hornady FTX® (Critical Defense®)Patentovaný design FlexTip® odolává ucpávání i při střelbě skrz oblečení.Poskytuje konzistentní a spolehlivou expanzi a výkon.Omezená...
Náboje RWS cal. 6mm / 22 Flobert 150ks
SKLADEM
(>5 ks)
1 190 Kč
Náboj s okrajovým zápalem ráže 22 Flobert. Baleno po 150 kusech. Určeno pro flobertkové revolvery. Cena za krabici 150ks.
Detailní popis produktu
| Váha | 2,95 Kg |
|---|---|
| Spoušť | jednospoušť s napínáčkem/dvouspoušť |
| Zahrdlení | IM |
| Hlaveň | Kovaná |
| Délka komory | 76 |
| Ráže | 12/.308 Win. (12"), 12/30-06 Spr. (10"), 12/8x57 JRS (9,4"), 12/9,3x74 R (14,2") |
| Kapacita zásobníku | 1 |
| Pažba | Ořechová |
| Šířka zbraně | 52 mm |
| Výška zbraně | 180 mm |
| Délka hlavně | 600 mm |
| Celková délka | 1040 mm |
Rozvoz po celé ČR
CZ P-10 S cal. 9mm Luger
NA OBJEDNÁVKU
17 490 Kč
CZ P-10 S je subkompaktní pistole ráže 9mm Luger, navržená pro skryté nošení a osobní obranu. Vyniká spolehlivostí, vysokou kapacitou a výbornou ergonomií.
Rozvoz po celé ČR
Zásobník HS Produkt Echelon cal. 9mm Luger 17 ran
NA OBJEDNÁVKU
730 Kč
Zásobník pro pistoli samonabíjecí HS Produkt Echelon RDR TB cal. 9mm Luger 17 ran
Rozvoz po celé ČR
CZ P-10 C FDE cal. 9mm Luger
NA OBJEDNÁVKU
18 180 Kč
CZ P-10 C FDE je vysoce spolehlivá služební a obranná pistole v ráži 9mm Luger, která nabízí výbornou ergonomii, vysokou odolnost a přesnost. Ideální pro ozbrojené složky i...
CZ Shadow 2 Compact Carry OR cal. 9mm Luger
NA OBJEDNÁVKU
34 990 Kč
CZ Shadow 2 Compact OR je kompaktní sportovní pistole ráže 9mm Luger, určená pro IPSC střelbu, ale i pro každodenní nošení díky nižší hmotnosti a špičkové ergonomii.
Rozvoz po celé ČR
15 400 Kč
HS H11 RDR 9mm Luger je moderní Subkompaktní zbraň určená pro skryté nošení (EDC). Vyznačuje se nízkou hmotností, kompaktními rozměry a přípravou pro kolimátor (RDR). Díky...
Rozvoz po celé ČR
69 700 Kč
Puška sam. Stag Arms, Mod: STAG 10 Long Range, Ráže: .308 Win, hl.: 20", černá
Rozvoz po celé ČR
CZ TS 2
NA OBJEDNÁVKU
39 990 Kč
CZ TS 2 je špičková sportovní pistole od České zbrojovky, ideální pro IPSC a USPSA. Nabízí přesnost, rychlost a spolehlivost i pro náročné střelce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




