Vzduchový revolver Colt Single Action Army SAA .45 Nikl

Kód: 5.8309
3 940 Kč 3 256,20 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Vzduchový revolver Colt Single Action Army SAA .45. Krásná celokovová konstrukce vzduchového revolveru s povrchovou úpravou lesklým niklováním a rukojetí s lesklou plastovou střenkou v dekoru slonovinové kosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Colt Single Action Army SAA .45 Nikl

Tento krásný celokovový vzduchový revolver se vyznačuje povrchovou úpravou lesklým niklováním a rukojetí s lesklou plastovou střenkou v dekoru slonovinové kosti.

Realistické nabíjení probíhá pomocí nábojnic, které se vkládají do komor válce. Kapacita válce revolveru Colt SAA 45 činí 6 střel.

Pohon této westernové repliky Coltu Peacemaker zajišťuje bombička CO2 o hmotnosti 12 g, která se vkládá do rukojeti pod levou střenku.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře, čímž začne proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Střelivo používané v Colt Single Action Army SAA .45 jsou ocelové BB broky o průměru 4,5 mm. Toto destruktivní střelivo, v kombinaci s dlouhou hlavní o délce 5,5", je poměrně přesné.

Spoušťový mechanismus revolveru je pouze v režimu Single Action, což zahrnuje dvojitý chod kohoutu. V první pozici se uvolní pohyb válce, aby bylo možné jej vybít a nabít střelami s ocelovými broky. Ve druhé pozici se válec nastaví proti úderníku a po stisku spouště dojde k výstřelu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové revolvery - Umarex
Energie udávaná výrobcem: do 3 J
Systém pohonu: CO2
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ hlavně: hladká
Typ střeliva: ocelové BB broky
Režim střelby: semi-auto
Blow back: ne
Montážní lišta: ne
Značka: Legends
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: nikl
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku (ks): 6
Úsťová rychlost (m/s): 125
Délka hlavně: 139 mm
Celková délka: 275 mm
Hmotnost: 867 g
Kategorie zbraně: kat. D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: