Vzduchový revolver Colt SAA .45 diabolo Nikl

Kód: 5.8322
4 880 Kč 4 033,06 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Vzduchový revolver Colt Single Action Army SAA .45 na olověné diabolo. Krásná celokovová konstrukce vzduchového revolveru s povrchovou úpravou lesklým niklováním a rukojetí s lesklou plastovou střenkou v dekoru slonovinové kosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Colt Single Action Army SAA .45 Diabolo Nikl

Tento krásný celokovový vzduchový revolver se pyšní povrchovou úpravou lesklým niklováním a rukojetí s bílou lesklou plastovou střenkou.

Realistické nabíjení je zajištěno pomocí nábojnic, které se vkládají do komor válce. Kapacita válce revolveru Colt SAA 45 činí 6 střel.

Pohonem této westernové repliky Coltu Peacemaker je bombička CO2 o hmotnosti 12 g, která se vkládá do rukojeti pod levou střenku.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře, čímž začne proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Střelivo používané v Colt Single Action Army SAA .45 jsou olověné diabolky o průměru 4,5 mm. Toto terčové střelivo, v kombinaci s dlouhou hlavní o délce 5,5", zajišťuje vysokou přesnost střelby.

Spoušťový mechanismus revolveru je pouze v režimu Single Action, což zahrnuje dvojitý chod kohoutu. V první pozici se uvolní pohyb válce, aby bylo možné jej vybít a nabít střelami s diabolkou. V druhé pozici se válec nastaví proti úderníku a po stisknutí spouště dojde k výstřelu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové revolvery - Umarex
Energie udávaná výrobcem: do 3 J
Systém pohonu: CO2
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ hlavně: drážkovaná
Typ střeliva: olovněné diabolo
Blow back: ne
Montážní lišta: ne
Značka: Legends
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku (ks): 6
Úsťová rychlost (m/s): 115
Délka hlavně: 139 mm
Celková délka: 275 mm
Hmotnost: 867 g
Kategorie zbraně: kat. D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: