Vzduchový revolver Colt SAA .45 diabolo Antique

Kód: 58320
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Vzduchový revolver Colt Single Action Army SAA .45 na olověné diabolo. Patinované černé provedení antique, westernová replika vzduchového revolveru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchový revolver Colt SAA 45 přináší kouzlo historie s krásnou celokovovou konstrukcí, zdobenou patinovaným černěním antique, a elegantní lesklou plastovou střenkou v dekoru dřeva.

Nabíjení zbraně je realizováno pomocí nábojnic, které se vkládají do komor válce. Celková kapacita válce tohoto westernového revolvery činí 6 střel.

Pohon zajišťuje bombička CO2 12g, umístěná v rukojeti pod levou střenkou. Princip systému CO2 je spolehlivý a jednoduchý: bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště kohout narazí na úderník ventilu, který se otevře a umožní proudění plynného CO2, který vyžene střelu z hlavně.

Revolver používá olověné diabolky o průměru 4,5mm, ideální pro terčovou střelbu. Díky dlouhé hlavni 5,5" a precizní konstrukci je střelba s tímto revolverem opravdu přesná.

Spoušťový mechanismus pracuje pouze v režimu Single Action, což znamená, že je nutné natáhnout kohout ručně. V první pozici se uvolní pohyb válce, aby bylo možné zbraň nabít střelami s diabolkou, a ve druhé pozici se válec nastaví proti úderníku, čímž se umožní výstřel po stisknutí spouště.

V sekci doporučujeme koupit naleznete vhodné příslušenství a prostředky k údržbě vašeho revolveru Colt SAA 45, aby zůstal v perfektním stavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové revolvery - Umarex
Energie udávaná výrobcem: do 3 J
Systém pohonu: CO2
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ hlavně: drážkovaná
Typ střeliva: olovněné diabolo
Režim střelby: semi-auto
Blow back: ne
Montážní lišta: ne
Značka: Legends
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku (ks): 6
Úsťová rychlost (m/s): 115
Délka hlavně: 139 mm
Celková délka: 275 mm
Hmotnost: 867 g
Kategorie zbraně: kat. D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: