Vzduchovka Walther Rotex RM8 cal. 4,5 mm - NEOMEZENÝ VÝKON

Kód: 465.10.50
Kategorie D - volně prodejné Neomezený výkon
19 790 Kč 16 355,37 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Možnosti doručení

Walther Rotex RM8, německá větrovka s hlavní Lothar Walther 4,5 mm, pažbou Minelli s lícnicí Ambidextrous, osmiranný zásobník přebíjený pákou, neomezeně výkonná  verze s výkonem až 32 J

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchovka Walther Rotex RM8 4,5mm Full Power

Neomezeně výkonná verze s úsťovou rychlostí střely až 260 m/s a energií až 32 J. Tyto parametry jsou přímo závislé na typu diabolky. Jedná se o maximální dosažitelné hodnoty.

Nejdůležitějším prvkem každé vzduchovky je její hlaveň. Model Walther Rotex RM8 dostal německou hlaveň Lothar Walther o délce 500 mm. Ta je zakončená kompenzátorouvou krytkou pod kterou najdete standardní vnější závit 1/2" UNF 20 pro případnou montáž kompenzátoru hluku.

Zásobník vzduchu nazývaný také jako kartuš má kapacitu 200 cc s maximálním plnícím tlakem 230 BAR. Aby byla dávka dodávaného vzduchu pro výstřel co nejvíce konstatní je kartuš vybavena regulátorem tlaku.

Plnění vzduchem se provádí přes plnící otvor umístěný vespod předpažbí u manometru. Tlakování se provádí přes Quick Fill ventil, ten je v balení zbraně. Vzduchovku Walther RM8 můžete plnit vzduchem přepouštěním z větší láhve nebo pomocí speciální PCP pumpy.

Zásobník střeliva má kapacitu 8 ks diabolo 5,5 mm. Během přebíjení pákou dochází k automatickému otáčení a podávání dalšího střeliva do hlavně. Střelivo startuje přímo z hlavně, což příznivě ovlivňuje přesnost vzduchovky. Zásobník střeliva lze dokoupit samostatně navíc do zásoby v doplňkovém zboží níže na stránce.

Systém vzduchovky Walther Rotex osazen do úžasné, designové a hlavně funkční italské pažby značky Minelli z kvalitního bukového dřeva. Ergonomie pažby jistě vyhoví jak pravákům tak levákům. Konec pažby je opatřen gumohou botkou pro pohodlné založení zbraně do ramene.

Vzduchovka Rotex není v základu vybavena běžnými mířidly. Počítá se zde se střelbou na velké vzdálenosti, proto je zbraň vybavena montážní lištou 11 mm pro osazení optikou, puškohledem či kolimátorem.

Dále se může vzduchovka Walther Rotex pochlubit stavitelnou sportovní spouští, která je využívaná u všech důležitých modelů Walther.

Důležitá je také snadno dostupná automatická pojistka proti náhodnému výstřelu. Během přebíjení dochází k automatickému zajištění zbraně. Pro odjištění stačí palcem zatlačit pojistku vpřed.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Umarex / Walther PCP
Výrobce: Umarex
Výkon: 24 J
Systém pohonu: PCP
Typ střeliva: Diabolo
Hlaveň: drážkovaná
Kapacita zásobníku: 8
Úsťová rychlost: 305 m/s
Délka hlavně (mm): 500
Celková délka (mm): 950
Hmotnost (g): 3840

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: