Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vzduchovka Snowpeak T-REX Bullpup cal. 4,5mm
Kód: TREXBP45Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPA Artemis / Snowpeak |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 24 J |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Systém pohonu: | PCP |
| Rozměry: | 842x60x195 mm |
| Pracovní tlak: | 250 bar |
| Kapacita kartuše: | 150 cm3 |
| Počet výstřelů: | 45 |
| Hmotnost (g): | 2300 |
| Celková délka (mm): | 842 |
| Délka hlavně (mm): | 530 |
| Drážkovaná hlaveň: | ano |
| Mířidla: | ne |
| Typ montážní lišty: | 22 mm |
| Kapacita zásobníku: | 12 |
| Pojistka: | ano |
| Regulátor tlaku: | ano |
| Režim střelby: | přebíjení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




