Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vzduchovka Hatsan Striker 1000X cal. 4,5mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Kód: 88660BOSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hatsan - vzduchovky |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 26 J |
| Systém pohonu: | Pružina-píst |
| Ráže: | 4,5mm / .177 |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 305 |
| Délka hlavně: | 420 mm |
| Celková délka: | 1095 mm |
| Hmotnost: | 3000 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
P
Vzduchovka
Pavel
Dobrý den.je ta vzduchovka zlamovaci nebo není?









