Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vzduchovka Hatsan 85 cal. 5,5mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Kód: 99928Související produkty
Detailní popis produktu
Puška Hatsan Ranger 85 v ráži 5,5 mm je zaměřena na precizní střelbu. Je vybavena trojvrstvovým tlumičem nárazů Triapad Butt na konci pažby, který účinně redukuje zpětný ráz zbraně. Pažba typu Monte Carlo s výraznou lícnicí poskytuje pohodlný úchop. Krček a předpažbí této pušky jsou zdobeny rybí kůží, což přispívá k estetickému vzhledu.
Světlovodná mířidla Tru-Glo s nastavitelným hledím umožňují přesnou střelbu za různých světelných podmínek. Pojistka je nastavitelná jak vertikálně, tak horizontálně, což umožňuje individuální nastavení podle potřeby.
Hlavní výhodou této vzduchovky jsou systémy SAS, které efektivně snižují zpětný ráz a vibrace zbraně po výstřelu, což přispívá k lepší stabilitě a přesnosti střelby. Dále je vybavena systémem Quattro, který umožňuje snadnou regulaci spouštění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hatsan - vzduchovky |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 24 J |
| Systém pohonu: | Pružina-píst |
| Ráže: | 5,5mm / .22 |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Úsťová rychlost (m/s): | 215 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1125 mm |
| Hmotnost: | 3300 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




