V případě, že nás chcete kontaktovat. Využijte primárně možnosti emailu info@kentaurzbrane.cz
Vzduchovka Gamo HPA Mi IGT cal. 5,5mm + puškohled - NEOMEZENÝ VÝKON 24J
Kód: 99950Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchovky - Gamo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Energie udávaná výrobcem: | do 20 J |
| Systém pohonu: | GAS-píst |
| Ráže: | 5,5mm / .22 |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku: | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 260 |
| Délka hlavně: | 507 mm |
| Celková délka: | 1115 mm |
| Hmotnost: | 3200 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
| Položka byla vyprodána… | |
5,0
6 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
FK
František Kovařík
Super. Úžasná hračka.
5
BH
Boleslav Hřivna
Prověřeno, vyzkoušeno a dobrý. Ten puškohled sice žádná hitparáda, ale co člověk za ty prachy může chtít že?
Tak že, za mě super i s dopravou.
5
JF
Josef Frolich
Doprava byla rychlá, zboží přišlo v pořádku.
Se vzduchovkou jsem spokojen, splnila mé očekávání.
5
DŠ
David Štrobl
Úplně super. Obchod poslal zbraň hned druhý den. Akorad doprava katastrofa. Nakonec jsem si musel pro to dojet sám. Jinak by mi to přivezli nejdřív za čtrnáct dní. Ale zbraň a obchod super.
5
KČ
Karel Čáslava
Naprostá spokojenost
5
PN
Petr Novák
Super obchod !
Výpis diskuzí
J
4,5 nebo 5,5
Jaroslav
V názvu máte 5,5mm a v popisu zase 4,5mm a úst. Rychlost 305m/s co je špatně popisek a nebo vlastnosti?
PP
5.5mm verze
Pavel Palas
Ahoj, dnes jsem si koupil tuhle hračku v ráži 5.5 a musim říct že je skvělá :) popisek je zavádějící, protože se stejná dělá i v ráži 4,5mm - když jsem vybíral sledoval jsem recenze a prohlížel i stránky výrobce, který udává, že tento typ má: rychlost při cal. 4,5 mm (.177) 386 m/s ... a rychlost při . 5,5 mm (.22) 286 m/s - každopádně odemčená verze 24J z toho lze usuzovat, že 305m/s je pro 4.5mm... každopádně je to nádherně zpracovaná a přesná zbran :)
RP
5,5mm
Radek Petik
Taky by mě to zajímalo. Mám zájem ale potřebuji to upřesnit. Díky










