Vzduchovka Gamo FAST SHOT 10X IGT 5,5mm - NEOMEZENÝ VÝKON

Kód: 1656BO
Neomezený výkon
Značka: Gamo
7 690 Kč 6 355,37 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.9.2023
Možnosti doručení

Vzduchovka Gamo FAST SHOT 10X IGT 5,5mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gamo's Fast Shot 10x IGT spojuje krásu klasické dřevěné pažby s nejnovějšími technologickými inovacemi značky. Tato "moderní klasika" zahrnuje vysoce přesný puškohled 4x32WRH a zahrnuje následující technologie:


10x Quick-Shot®: Tato exkluzivní technologie se opírá o víceúčelový rotační zásobník, který umožňuje střelci vypálit až 10 střel, aniž by se dotkl jediné diabolky, čímž se zlepší uživatelská autonomie, sníží se časové zatížení a zajistí dynamičtější a uspokojující lov.


IGT ™: Technologie IGT Gamo nahrazuje tradiční hlavní pružinu pístem poslední generace, zlepšuje její koncovou rychlost, poskytuje konzistentnější úroveň výkonu, snižuje úsilí kohoutku a snižuje nežádoucí vibrace.


CAT ™: Vlastní akční spouštěč Gamo umožňuje střelecům nastavit 1. a 2. stupeň spouště nezávisle a poskytuje tak úplně nastavitelné střílení.


RRR ™: Systém redukce zpětného rázu Gamo absorbuje rázové vlny, které vznikají při zpětném rázu vysoce výkonných zbraní, což snižuje vnitřní zatížení rozsahu až o 100%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky - Gamo
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VB Avatar autora | 7.6.2023
Vypadá skvěle. Sila natahování odpovídá lehkému posilování. Hodilo by se, kdyby v popisu byly uvedené některé technické údaje. Informace: „Neomezený výkon“ může v podstatě znamenat cokoliv. Zatím jsem do zásobníku vyzkoušel originál diabolky Gamo a Straton Jumbo od JSB. S jedno-gramovými diabolkami to dává úsťovou rychlost kolem 220 m/s, což odpovídá energii asi 24 Joule.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: